Legion Terroru

Legion Terroru - Forum

Ogłoszenie

Witaj wojowniku, na forum Legionu Terroru!

Znajdziesz tu wiele informacji dotyczących Naszych serwerów, gildii oraz gry. Przeczytaj wszystkie przyklejone wątki, udzielaj się w ważnych tematach oraz baw się z Nami w tych mniej ważnych, czyli forumowych zabawach. Nie zapomnij się przywitać, napisz kilka słów o sobie w temacie -> Przywitaj się!. Bardzo cieszymy się z każdego twojego zalogowania, z każdego nowego postu opublikowanego przez Ciebie. Za częste odwiedzanie i rozwijanie Naszej forumowej społeczności serdecznie DZIĘKUJEMY :).

Nie masz konta? Zarejestruj się już dziś!

Pozdrawiamy, administracja forum LT.


#1 2012-11-15 10:27:09

 hitmachine

Oficer Legionu

Skąd: Krapkowice
Zarejestrowany: 2012-10-14
Posty: 56

lochy a wywalanie graczy

dziwne w tej gildi są lochy gidlyjne .a zwlaszcza wywalanie graczy żeby zaprosić mocniejszych na czas wyprawy .ja rozumiem % ze skarbca i z trenera ale do czego to doprowadzi ??dojdziemy do takiego momentu ze trzeba będzie pol gildi wywalić żeby lochy zaliczyć ??droga sprawa to po co mam się zgłaszać na takie lochy przecież przyjdzie parę koksów i zaliczy nam lochy .to właśnie niszczy gildie bo osoby będące w niej służą tylko do wpłacania kasy niema takiej sytuacji ze każdy jest potrzebny nie czeka się cały tydzień na lochy bo po co.na s12 mam gildie w której jest w top10 i nigdy nie korzystamy z jakiejś pomocy.sami każde lochy zaliczamy ale przez to ze nikt nam nie pomaga każdy czuje się potrzebny i przeważnie jest 100% aktywności .a na koniec ktory z was chcialby byc nawet na ten czas lochów wywalony z gildi bo jest za slaby .na pewno nie jest to mila sprawa być tak potraktowany

Offline

 

#2 2012-11-15 11:34:36

 Atemix

Przywódca Legionu

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-09-29
Posty: 511
Punktów :   
Nazwa postaci: Atemix
Świat gry: s16
Profesja:: Łowca
WWW

Re: lochy a wywalanie graczy

Witaj.

Jak już się zakończy cały system rozwoju za złoto i grzyby przychodzi czas na lochy, są 2 drogi rozwoju. Pierwszą jest to , że gildia sama pokonuje lochy bez żadnej pomocy od innych "koksów". Drugą drogą rozwoju jest właśnie rozwój przez pomoc innych graczy. Ja uważam , że ten 2 system jest lepszy, wcześniej zyskamy te % , lepszy % = lepsi gracze, więcej bonusów. :)

Więcej niż 5 graczy w Legionie nie wymienię.

Jeśli jednak nie pasuje Wam ten system to piszcie tu posty, zawszę mogę z tym skończyć i sami będziemy zabezpieczać lochy. Jak chcecie, zrobię wszystko aby Wam się "żyło" lepiej.

Offline

 

#3 2012-11-15 14:40:57

matio987

Wojownik Legionu

Zarejestrowany: 2012-10-18
Posty: 3
Punktów :   

Re: lochy a wywalanie graczy

kto mi powie kto to kaskader227 ? jego nie wywalicie bo .. ? niemowie zeby go wywalić, ale przynajmniej na lochy , bo to on tam najmniej zrobi, chyba ze pierwszy boss będzie miał 30 lvl, ale mam namyśli sumę dmg





EDIT:

ale i tak najlepiej jakby nikogo niewywalac tylko dodac ludzi w puste miejsca xd




Eni:
"Korzystamy z opcji edytuj post, nie spamujemy"

Offline

 

#4 2012-11-15 15:24:32

 radzio230

Master Legionu

Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2012-10-10
Posty: 164
Punktów :   
Nazwa postaci: radzio230

Re: lochy a wywalanie graczy

Witam. Jak będziesz miał 120 lvl to zobaczysz jak będziesz latał i pomagał w lochach gildyjnych. Po drugie możecie się przenieść do gildii -Alter Ego-, a tam większy procent:) Teraz pomagałem innej gildii, która pomagała Nam w lochach. Po trzecie nie wszyscy grają na grzybkach i szybko levelują. Im wyższy level tym więcej złota dla gildii z warty. Ja w ciągu miesiąca zrobiłem 100 lvl, a mógłbym szybciej go zrobić, ale człowiek nie zawsze ma czas:)

Offline

 

#5 2012-11-15 15:26:49

Eni

Oficer Legionu

Zarejestrowany: 2012-10-18
Posty: 223

Re: lochy a wywalanie graczy

Moim zdaniem pomysł nr. 2 jest lepszy. Te kilka potworów w klaserze dla niektórych nie zrobi różnicy, a bonus % w gildii skoczy do góry. Gdy kiedyś tam po czasie się wbije się wyższe levele, będzie można pomóc słabszym gildiom w lochach i do klasera wpadną potwory, których teraz będzie brak.
Wszyscy muszą wziąć pod uwagę, że to jest tylko i wyłącznie dla dobra gildii, bo nikt nie chce źle. Na darmo nikt w to grzybów nie pakował, nie wspomnę o mnóstwie złota.

:)

Offline

 
Grafika z gry opublikowana na stronie, jest własnością gry Shakes & Fidget.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bhp.pun.pl www.centrum-se.pun.pl www.gemini10.pun.pl www.wyro.pun.pl www.felinskiego-krakow.pun.pl