Legion Terroru

Legion Terroru - Forum

Ogłoszenie

Witaj wojowniku, na forum Legionu Terroru!

Znajdziesz tu wiele informacji dotyczących Naszych serwerów, gildii oraz gry. Przeczytaj wszystkie przyklejone wątki, udzielaj się w ważnych tematach oraz baw się z Nami w tych mniej ważnych, czyli forumowych zabawach. Nie zapomnij się przywitać, napisz kilka słów o sobie w temacie -> Przywitaj się!. Bardzo cieszymy się z każdego twojego zalogowania, z każdego nowego postu opublikowanego przez Ciebie. Za częste odwiedzanie i rozwijanie Naszej forumowej społeczności serdecznie DZIĘKUJEMY :).

Nie masz konta? Zarejestruj się już dziś!

Pozdrawiamy, administracja forum LT.


#1 2012-11-27 14:46:23

Eni

Oficer Legionu

Zarejestrowany: 2012-10-18
Posty: 223

Gildia leży.

Minęło już do jasnej cholery tyle czasu, a konkurs na Miss i Mistera part 2 jak trwał, tak trwa dalej. Dziki Wonsz i Lejdi Wonsz, wygralii pierwszą edycję konkursu na Miss i Mistera gildii, doładowań jak nie dostali, tak dalej ich nie mają. Przy okazji, wygrałem konkurs na wiersz, mojego doładowania też nie widziałem do tej pory. Szczerze mówiąc swoje doładowanie mam w dupie, nie chodzi mi o pieniądze, a bycie słownym - a ktoś tu nie jest.

Zero zainteresowania forum, które leży i kwiczy, i albo po tej wiadomości się coś zmieni, albo też już się nie podniesie...
Ku czemu miało służyć to kazanie w grze na poczcie odnośnie wchodzenia na forum itp itd?
Gdybym ja lub inny oficer wysłuchał tego rozkazu (Nom pisał o wywalaniu za nieaktywność na forum itp itd), to teraz byście musieli składać sobie gildie od nowa z nowych członków, bo mało kto tu rzeczywiście zagląda, nie wspominając już o tych wyżej od nas (oficerowie LT) którzy sami dobrego przykładu nie dają bo nic się nie odzywają.

Skoro tak to wszystko wygląda, to nie chcę już dłużej być oficerem w gildii, bo gdy ktoś jest chamski, robi coś złego (klnie, obraża, atakuje swoich bez ich zgody, czy inne rzeczy o które ludzie się denerwują lub czują poirytowanie) a ja staram się sprawe wyjaśnić czy uspokoić to tylko wyczytuje że jaki ja jestem "zjebany oficer" "że sie przypierdalam" albo "rozkazujesz i <nie bede nigdy przeklinał, automatyczna cenzura> się rządzisz"...
Nawet Radzio pisał o tym kiedyś ( http://www.legionterroru.pun.pl/viewtopic.php?id=98 ) :

radzio230 napisał:

"Rekrutacja dotyczy tego, że ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem (wtórny analfabetyzm). Na ekranie gildii pisze rekrutacja od 80 lvl a pisze mi 44 lvl. Pretensje członków przeważnie dotyczą kto nie wpłaca albo wojen gildii i czemu nie przyjmniemy jego kuzyna do gildii, który nadgoni level. Najbardziej niewdzięczne jest wyrzucanie osób z gildii. Mozna wtedy dostać fajne wiadomości."

(nie jest to tylko jego czy moje zdanie)

Czułbym się z siebie dumny, gdyby ktoś z wyższej półki na to spojrzał, i udało mu się zrozumieć o co mi chodzi - a nie w najgorszym wypadku wyjebać mnie z gildii... Bądźmy ludźmi.

Eni.

Offline

 

#2 2012-11-27 21:18:57

 hitmachine

Oficer Legionu

Skąd: Krapkowice
Zarejestrowany: 2012-10-14
Posty: 56

Re: Gildia leży.

wydaje mi się ze za bardzo chce się zrobi super gildie z top 10.Spokojnie gildia jest całkowicie rozwinięta . Na razie jest 37 osób i wydaje mi się ze nie ma co szaleć, ze sztywnym 80lvl bo taka 70 lvl czy 75 lvl przyda się w gildi więcej osób to szansa ze czat zacznie działać.Zmuszanie kogoś do odwiedzania stron to raczej chybiony pomysł bo na sile to tu raczej nic się nie zrobi .powodzenia

Offline

 

#3 2012-12-05 08:38:54

 kasjo

Wojownik Legionu

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2012-12-05
Posty: 18
Punktów :   
Nazwa postaci: Kasjo
WWW

Re: Gildia leży.

Faktycznie, ludki są mało rozmowne, co prawda co ja tam wiem przecież dopiero jestem drugi dzień w gildii, ale prowadze monolog na czacie :( straszna rzecz. Gildia ogolnie ma dużo zaooferowania jeżeli chodzi o rozbudowe gildii ale jednak ludzi w grze trzyma nie sam fakt rozbudowy gildii a klimat jaki w niej jest. Oczywiście to jest moje gadanie ale jednak gram też w inne gry i chyba jednak wiem co mowie. A niestety duża odpowiedzialność leży po stronie oficerow bo to oni powinni tworzyć ten klimat. w jedenej z gierek jestem adminem klanu czyli tak jak tutaj oficerem gildii. Jakieś pół roku temu jeszcze przed wakacjami admini w tym i ja mało mieliśmy czasu aby się pojawiać w grze, coraz więcej ludzi myślało, że przestalismy grać i zaczeli odchodzić z klanu. Teraz próbujemy to odbudować sciągać starych ludzi dzięki ktorym było miło i aż chciało się grać, ale nie jest to łatwe. Część z nich wraca mimo ze sa w lepszych klanach bo pamietali nasz klimat ale niestety część jednak nawiązała już miłe relacje z innymi i raczej już nie powrócą.
Mam nadzieje, że tutaj da się rozkręcic

Offline

 
Grafika z gry opublikowana na stronie, jest własnością gry Shakes & Fidget.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bhp.pun.pl www.polish-hh.pun.pl www.centrum-se.pun.pl www.gemini10.pun.pl www.felinskiego-krakow.pun.pl