Legion Terroru

Legion Terroru - Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Witaj wojowniku, na forum Legionu Terroru!

Znajdziesz tu wiele informacji dotyczących Naszych serwerów, gildii oraz gry. Przeczytaj wszystkie przyklejone wątki, udzielaj się w ważnych tematach oraz baw się z Nami w tych mniej ważnych, czyli forumowych zabawach. Nie zapomnij się przywitać, napisz kilka słów o sobie w temacie -> Przywitaj się!. Bardzo cieszymy się z każdego twojego zalogowania, z każdego nowego postu opublikowanego przez Ciebie. Za częste odwiedzanie i rozwijanie Naszej forumowej społeczności serdecznie DZIĘKUJEMY :).

Nie masz konta? Zarejestruj się już dziś!

Pozdrawiamy, administracja forum LT.


#1 2012-10-21 17:46:55

Kyler

Wojownik Legionu

Zarejestrowany: 2012-10-15
Posty: 4
Punktów :   

Wyrzucony

Czemu zostałęm wyrzucony? Wiem ze miałem najniższy lvl, mimo wszystko aktywnie grałem, wpłącałem i dobrze się rozwijałem. Ponadto chce powiedzieć ze miałem więcej wpłaconego złota od niektórych, byłem bardziej aktywny w wojnach i obronach, a i niektórych pare lvl wyższych bym pokonał - jak Ojciec Rydzyk. więc czemu?

Offline

 

#2 2012-10-21 19:53:22

 radzio230

Master Legionu

Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2012-10-10
Posty: 164
Punktów :   
Nazwa postaci: radzio230

Re: Wyrzucony

Mogę spytać się: jaki miałeś level? Jestem w gildii "Alter Ego" i oprócz wpłat oraz aktywności liczy się to jak szybko levelujesz. Może w gildii znaleźli wyższy level od Twojego. Może zamiast pisać na forum spróbuj napisać do Kasi o powody wyrzucenia. Ja w gildii jestem oficerem i do teraz uważam, że się nie nadaję na to stanowisko. Pamiętaj, że wyrzucenie z gildii to nie tragedia, ale boli. Powodzenia w szukaniu gildii.

Offline

 

#3 2012-10-21 20:15:27

Kyler

Wojownik Legionu

Zarejestrowany: 2012-10-15
Posty: 4
Punktów :   

Re: Wyrzucony

44 , jutro 45. Myślę że tu mi moze też odpowiedzieć na moje pytanie, po to jest forum, a wyrzucił mnie oficer. Wiem ze to nie tragedia , ale uważam że powinno być to zrobione w inny sposób, a nie. Jesteś jesteś, płacisz, jesteś aktywny, wchodzisz na sfgame a tam wiadomość - zostałęś wyrzucony z gildii.

Offline

 

#4 2012-10-21 20:35:33

 Atemix

Przywódca Legionu

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-09-29
Posty: 511
Punktów :   
Nazwa postaci: Atemix
Świat gry: s16
Profesja:: Łowca
WWW

Re: Wyrzucony

Zaraz wyśle Ci zaproszenie , coś dzisiaj się komuś popierdoliło, sam nie wiem co się dzieje, wymieniają całą gildie za plecami... (kkk...)

Offline

 

#5 2012-10-21 20:35:40

 radzio230

Master Legionu

Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2012-10-10
Posty: 164
Punktów :   
Nazwa postaci: radzio230

Re: Wyrzucony

Pewnie dostaniesz odpowiedź. Tylko się za bardzo nie nakręcaj. Jak grałem kiedyś na s16 to byłem w gildii -Czarny Miś-. Gildia była wtedy full rozbudowana, a Ja miałem coś koło 80lvl i na pocztę dostałem wiadomość: jak nie wpłacę do końca dnia 10k złota to zostaję wywalony. Tylko, że ta wiadomość była do wszystkich członków gildii. Uniosłem się ambicją i zrezygnowałem z gildii, bo wiedziałem że levele poniżej 50 lvl nie wpłacą takiego złota w ciągu jednego dnia. Później przywódca gildii mi się tłumaczył, że to nie do mnie, ale było już za późno. Lepiej nie palić za sobą mostów.
To w akademii musi być miła atmosfera. Spamer radzio

Offline

 
Grafika z gry opublikowana na stronie, jest własnością gry Shakes & Fidget.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wyro.pun.pl www.gemini10.pun.pl www.centrum-se.pun.pl www.bhp.pun.pl www.polish-hh.pun.pl