Legion Terroru

Legion Terroru - Forum

Ogłoszenie

Witaj wojowniku, na forum Legionu Terroru!

Znajdziesz tu wiele informacji dotyczących Naszych serwerów, gildii oraz gry. Przeczytaj wszystkie przyklejone wątki, udzielaj się w ważnych tematach oraz baw się z Nami w tych mniej ważnych, czyli forumowych zabawach. Nie zapomnij się przywitać, napisz kilka słów o sobie w temacie -> Przywitaj się!. Bardzo cieszymy się z każdego twojego zalogowania, z każdego nowego postu opublikowanego przez Ciebie. Za częste odwiedzanie i rozwijanie Naszej forumowej społeczności serdecznie DZIĘKUJEMY :).

Nie masz konta? Zarejestruj się już dziś!

Pozdrawiamy, administracja forum LT.


#1 2012-12-03 19:33:54

 hitmachine

Oficer Legionu

Skąd: Krapkowice
Zarejestrowany: 2012-10-14
Posty: 56

rekrutacja

Mamy rozwiniętą gildie w całości a brakuje nam ludzi .jednym z powodów jest zbyt wysoki próg lvl.min 80 to jest w paru gildiach z top 10 które maja lepszy % bankiera i siłowni.gildia spoceni w lodowce 7 na serwerze ma próg 70lvl.jak się gildia zapełni to można podnieść próg ale jak na razie to sporo za wysoko jest . Ktoś kto tylko spojrzy na gildie z top 10 do nas nie przyjdzie

Offline

 

#2 2012-12-03 23:31:28

 Atemix

Przywódca Legionu

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-09-29
Posty: 511
Punktów :   
Nazwa postaci: Atemix
Świat gry: s16
Profesja:: Łowca
WWW

Re: rekrutacja

Rozmawialiśmy już kiedyś na temat lvl. rekrutacji i ustaliliśmy 80... uważałem, że to było dobre rozwiązanie, jednak teraz okazuje się , że jest chyba za wysoko i również jestem za obniżeniem poziomu wymagań, proszę jeszcze innych o wypowiedzi.

Offline

 

#3 2012-12-05 08:22:38

 kasjo

Wojownik Legionu

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2012-12-05
Posty: 18
Punktów :   
Nazwa postaci: Kasjo
WWW

Re: rekrutacja

i dziękuje za obniżenie lvl gdyż dzieki temu mogłam dołączyć do Waszego grona:) Jeszcze raz dzięki hitmachine za zaproszenie.

Offline

 

#4 2012-12-05 14:36:47

 hitmachine

Oficer Legionu

Skąd: Krapkowice
Zarejestrowany: 2012-10-14
Posty: 56

Re: rekrutacja

spoko. miłej zabawy

Offline

 

#5 2012-12-14 19:37:26

 hitmachine

Oficer Legionu

Skąd: Krapkowice
Zarejestrowany: 2012-10-14
Posty: 56

Re: rekrutacja

Gildia zapełniła się całkowicie:)Myślałem ze dłużej to zejdzie.Teraz wypadało by sprawdzić ją w lochach

Offline

 
Grafika z gry opublikowana na stronie, jest własnością gry Shakes & Fidget.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polish-hh.pun.pl www.felinskiego-krakow.pun.pl www.gemini10.pun.pl www.wyro.pun.pl www.centrum-se.pun.pl